Budúcnosť fitness spočíva v 20-minútovom tréningu

fitvision

Visionbody  je novodobé fitness pre zaneprázdnených ľudí, mamičky s deťmi, pourázové stavy, ale aj pre profi športovcov.

Visionbody PDT je špecializovaný tréning, kde sa využíva stimulácia svalov jemnými impulzami cvičenie trvá , podobne ako v elektroliečbe. Každé od 20-30 min. nahrádza až 90 min., pričom vďaka špeciálnemu obleku cardia.

visionbody fitvision visionbody fitvision visionbody fitvision

 

 

 

 

Impulzy napomáhajú spaľovať 3násobné množstvo energie v krátkom časovom úseku zväčšiť objem svalov, či odbúrať tuk (podľa zvoleného programu). Výhodou je, že v tom istom momente trénujete tak vnútorné, ako aj vonkajšie svaly. Ďaľšou výhodou je , možnosť voľby regeneračných tréningov a jogy ktoré zabezpečia urýchlenie regenerácie. Počas tréningu software neustále , kontroluje preťaženie a únavu svalu a zabezpečuje tak .. bezpečnosť celého tréningu Systém Visionbody PDT , fitness trénermi, bol vyvinutý športovcami ortopedickými odborníkmi, fyzioterapeutmi, neurológmi, fyzikmi, počítačovými a elektrotechnikmi. Visionbody Power Driven Training je „Budúcnosť fitness“.

visionbody fitvision

VISIONBODY  MONITORUJE AKO PRACUJETE

Každých 12-350 milisekúnd systém PDT Visionbody meria hustotu svalov, hydratáciu, obeh, teplotu a kinetický pohyb.

Športová kombinéza je ušitá z ľahkého a , má na elastického materiálu 20 „problémových“ partiách všité diody, ktoré prenášajú impulz a tvarujú telo. Tréner pomocou tabletu vidí počas celého tréningu každú problematickú partiu zvlášť a reguluje priebežne intezitu.

Tréning má byť pocitovo, bezbolestný, „hravý a príjemný“ a účinný len v 20 minútach.

Celosvetovo jedinečný systém funkčného cvičenia. Intenzívny tréning svalov na celom tele s úplnou voľnosťou pohybu. Revolučný spôsob cvičenia, ktoré šetrí čas a intenzívne zapája svaly celého tela.

Objednajte sa na svoj prvý tréning.

 

fitvision

 

Fitvision – jediné centrum v Trnave prináša systém VISIONBODY POWER DRIVEN TRAINING. Novodobé fitness pre zaneprázdnených ľudí, mamičky s deťmi, poúrazové stavy, ale aj pre profi športovcov.

dsvsvds vdvdsv dscdscv dsdvds vdsv dsvds cdsk vhoi dsj sadij idvjso dsuh vodsiv dsou hvdos dvsjoj dvsovds joivdsjo vsdjoi vds jidsjo ivds kj pvdsjvd svdji pvjdsp vdsj oidvsj joj dvsovds joivdsjo vsdjoi vds jidsjo ivds kj pvdsjvd svdji pvjdsp vdsj oidvsj.