NAŠE STROJE

INFRABICYKEL

Kardiocvičenie
Chudnutie nikdy nebolo ľahšie, počas 4-6 týždňov sa za pomoci prístroja možno zbaviť až 10 kíl nadváhy bez nutnosti dodržiavania akejkoľvek špeciálnej diéty.
Awesome Image
Awesome Image

NT SYSTÉM

Rýchle a efektívne cvičenie
Celosvetovo jedinečný systém funkčného cvičenia. Intenzívny tréning svalov na celom tele s úplnou voľnosťou pohybu. Revolučný spôsob cvičenia, ktoré šetrí čas a intenzívne zapája svaly celého tela.​
Awesome Image

IHHT TRÉNING

Kyslík - Bunková terapia
IHHT môže pomôcť pri regulácii hmotnosti, zlepšovať metabolizmus a predchádzať únave. Športovci môžu zlepšiť celkový športový výkon, vytrvalosť a aeróbnu a anaeróbnu kapacitu.​
Awesome Image

REGENERAČNÉ NOHAVICE​

Druh špecialnej masáže
Inovatívne masážne nohavice, ktoré pozostávajú z niekoľkých vzduchových komôr, ktoré sú postupne napĺňané stlačeným vzduchom. To vytvára posuvnú kompresnú vlnu pôsobiacu na nohy, čo podporuje regeneráciu.​
Awesome Image

Cvičenie

Ku vysnenej postave sa nedopracujete žiadnymi skratkami
Najúcenejší spôsob ako zmeniť svoje telo a myseľ.S našou pomocou získaťe telo po ktorom tak dlho túžite..
Awesome Image

masáž

Kompletná masáž celého tela
Bolest Vašeho tela je signálom že vaše telo potrebuje regeneráciu.Klasická masáž celého tela pre vaše uvoľnenie.Zarezervujte si termín a spravte svojmu telu radosť.
Awesome Image
BENEFITY
SKÚSENOSTI
FAKTY
POZRIME SA TERAZ

naše schopnosti

We’ve spent over 10 years defining fitness and now we hare reinventing it. we’ve evolved so that you can transform your life.
Profesionalizmus
0%
Dedikácia
0%
Challenging
0%
Vytrvalosť
0%
0
Skúsených Trénerov
0
Spokojných Klientov
0
Nových Strojov
0
Rokov Skúseností

NEVÁHAJ SA
OBJEDNAŤ

Use this short paragraph to explain how you will deliver this benefit to the visitor if they decide to work with you.

Napísali o nás
EMS TRENING
Awesome Image

POVEDALI O NÁS

"FitVision som si zamilovala od začiatku. Je to skvelé miesto s profesionálnym prístupom. Na cvičení sa mi najviac páči úspora času a efektivita s Vision Body, ktorá je cítiť aj vidiet hned po pár cvičeniach."
fitvision
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD
Majiteľka súkromnej kliniky Esthetic

SPÝTALI SME SA

Eriky Judínyovej, ako veľmi je 20-minutový tréning s VisionBody efektívny pri formovaní postavy a budovaní svelovej hmoty?

Pozrite si krátke video so ženou, ktorá sa s klasickým cvičením veľmi nemusí. VisionBody nie je určené len pre skalných fanúšikov cvičenia, či profi športovcov, ale aj pre baby, ktoré nebaví potiť „krv“ hodinu v klasickom fitku.