fbpx

Fitvision Trnava

FITVISION

ŠETRITE ČASOM,

CVIČTE EFEKTÍVNE

LEN 20 MINÚT 2-X TÝŽDENNE

FITVISION - cvičenie Nt

Celosvetovo jedinečný systém funkčného cvičenia. Intenzívny tréning svalov na celom tele s úplnou voľnosťou pohybu. Revolučný spôsob cvičenia, ktoré šetrí čas a intenzívne zapája svaly celého tela.
 

20 minút 2x týždenne

Fitvision – jediné centrum v Trnave prináša systém Nt EMS TRAINING. Novodobé fitness pre zaneprázdnených ľudí, mamičky s deťmi, poúrazové stavy, ale aj pre profi športovcov.

 

Aké služby u nás nájdete?

Cvičenie Nt

Celosvetovo jedinečný systém funkčného cvičenia. Intenzívny tréning svalov na celom tele s úplnou voľnosťou pohybu. Revolučný spôsob cvičenia, ktoré šetrí čas a intenzívne zapája svaly celého tela.

Viac

Infrabicykel

Chudnutie nikdy nebolo ľahšie, počas 4-6 týždňov sa za pomoci prístroja možno zbaviť až 10 kíl nadváhy bez nutnosti dodržiavania akejkoľvek špeciálnej diéty.

Viac
ihht

IHHT tréning

IHHT môže pomôcť pri regulácii hmotnosti, zlepšovať metabolizmus a predchádzať únave. Športovci môžu zlepšiť celkový športový výkon, vytrvalosť a aeróbnu a anaeróbnu kapacitu.

Viac
bodywraps

Body Wraps

Už po prvej kúre je úbytok 5-30 cm v celkovom obvode tela, ktoré sa meria na 9 miestach. Tento úbytok je spôsobený stimuláciou lymfatického systému a odplavením vody obsahujúcej toxíny.

Viac
wrc 400

CaVital WRC

CAVITAL WRC predstavuje kompletný a komplexný systém na formovanie tela. Rádiofrekvenčné odbúravanie tukov a spevnenie, kavitačný ultrazvuk a lymfodrenáž ( vákuum) v jednom prístroji.

Viac
reboots

MASÁŽNE- REGENERAČNÉ NOHAVICE

Inovatívne masážne nohavice, ktoré pozostávajú z niekoľkých vzduchových komôr, ktoré sú postupne napĺňané stlačeným vzduchom. To vytvára posuvnú kompresnú vlnu pôsobiacu na nohy, čo podporuje regeneráciu. 

Viac
Nt tréning

Ako to funguje

Cvičenie pozostáva zo série krátkych a intenzívnych cvikov, počas ktorých má klient oblečený špeciálny oblek s pripevneným vysielačom. Vysielané frekvencie svalom zintenzívňujú 20 minútový tréning tak, aby sa rovnal 1,5 hodinovému cvičeniu, a tým šetria čas.
3 režimy cvičenia

1. Zameranie na chudnutie
2. Budovanie svalovej hmoty
3. Regenerácia a relaxácia svalov

fitvision
Referencie - Fitvision

Čo o nás hovoria?

“FitVision som si zamilovala od začiatku. Je to skvelé miesto s profesionálnym prístupom. Na cvičení sa mi najviac páči úspora času a efektivita s Vision Body, ktorá je cítič aj vidieť hneď po pár cvičeniach.”

MUDr. Alexandra Rozborilová PhD,
majiteľka Esthetic súkromnej kliniky plastickej chirurgie.

Spýtali sme sa

Eriky Judínyovej, ako veľmi je 20-minutový tréning s VisionBody efektívny pri formovaní postavy a budovaní svalovej hmoty?

Pozrite si krátke video so ženou, ktorá sa s klasickým cvičením veľmi nemusí. VisionBody nie je určené len pre skalných fanúšikov cvičenia, či profi športovcov, ale aj pre baby, ktoré nebaví potiť “krv” hodinu v klasickom fitku.

 Fitvision

KONTAKT

Objednajte si svoj prvý tréning s tímom Fitvision.
Fitvision sa nachádza na prvom poschodí hotela Apollo v Trnave.

Objednávky

+421 903 695 899

Centrum Apollo
Štefánikova 23, Trnava
( Bývalý hotel Apollo) – 1.poschodie

 Otváracie hodiny

Každému klientovi prispôsobujeme tréning na mieru,
zavolajte nám a radi sa prispôsobíme vášmu harmonogramu.
Objednávku je možné vykonať  telefonicky.