fbpx

Budúcnosť fitness spočíva v 20-minútovom tréningu

NT cvičenie

EMS  je novodobé fitness pre zaneprázdnených ľudí, mamičky s deťmi, pourázové stavy, ale aj pre profi športovcov.

Nt EMS je špecializovaný tréning, kde sa využíva stimulácia svalov jemnými impulzami cvičenie trvá , podobne ako v elektroliečbe. Každé od 20-30 min. nahrádza až 90 min., pričom vďaka špeciálnemu obleku Nt.

Impulzy napomáhajú spaľovať 3násobné množstvo energie v krátkom časovom úseku zväčšiť objem svalov, či odbúrať tuk (podľa zvoleného programu). Výhodou je, že v tom istom momente trénujete tak vnútorné, ako aj vonkajšie svaly. Ďalšou výhodou je , možnosť voľby regeneračných tréningov a jogy ktoré zabezpečia urýchlenie regenerácie. Počas tréningu software neustále , kontroluje preťaženie a únavu svalu a zabezpečuje tak .. bezpečnosť celého tréningu Systém EMS , fitness trénermi, bol vyvinutý športovcami ortopedickými odborníkmi, fyzioterapeutmi, neurológmi, fyzikmi, počítačovými a elektrotechnikmi. Nt EMS Training je “Budúcnosť fitness”.

Nt  MONITORUJE AKO PRACUJETE

Každých 12-350 milisekúnd systém Nt meria hustotu svalov, hydratáciu, obeh, teplotu a kinetický pohyb.

Športová kombinéza je ušitá z ľahkého a , má na elastického materiálu 20 “problémových” partiách všité diódy, ktoré prenášajú impulz a tvarujú telo. Tréner pomocou tabletu vidí počas celého tréningu každú problematickú partiu zvlášť a reguluje priebežne intenzitu.

Tréning má byť pocitovo, bezbolestný, “hravý a príjemný” a účinný len v 20 minútach.

Celosvetovo jedinečný systém funkčného cvičenia. Intenzívny tréning svalov na celom tele s úplnou voľnosťou pohybu. Revolučný spôsob cvičenia, ktoré šetrí čas a intenzívne zapája svaly celého tela.

Objednajte sa na svoj prvý tréning.

fitvision

Fitvision – jediné centrum v Trnave prináša systém Nt. Novodobé fitness pre zaneprázdnených ľudí, mamičky s deťmi, poúrazové stavy, ale aj pre profi športovcov.