fbpx

MASÁŽNE- REGENERAČNÉ NOHAVICE

reboots
MASÁŽNE - REGENERAČNÉ NOHAVICE - NA AKTIVOVANIE METABOLIZMU A ODVODNENIE

REBOOTS

Zbavte sa ťažkých nôh  !

Inovatívne masážne nohavice, ktoré pozostávajú z niekoľkých vzduchových komôr, ktoré sú postupne napĺňané stlačeným vzduchom. To vytvára posuvnú kompresnú vlnu pôsobiacu na nohy, čo podporuje regeneráciu. 

Príčinou fyzickej únavy svalového systému, t.j. bolesť svalov, pokles výkonnosti, je nahromadenie rôznych katabolitov v bunkách, ako je laktát, kyselina močová a iné zložky aerobného a anaerobného katabolizmu. Štúdie ukázali, že Reboots podporuje regeneračný proces tým, že pomáha vášmu telu odstrániť nahromadené nežiadúce metabolity zo svalového systému a medzibunkového priestoru vplyvom celoplošnej kompresie.

POUŽITIE A VÝHODA U BEŽNÝCH ĽUDÍ:

Odstraňujú a zlepšujú:

 • poruchy lymfatického systému
 • kŕčové žily
 • opuchy nôh
 • celulitída
 • cievna insuficiencia
 • metabolické problémy
 • lipedémy

VÝHODA PRE ŠPORTOVCOV:

Vedecké štúdie ukázali výraznú redukciu v úrovniach krvného laktátu, kyseliny močovej, kreatínkinázy (merateľné hodnoty únavy svalov) počas používania “recovery boots”. Aplikovaním kompresných nohavíc sa podporuje prirodzená regenerácia  a váš čas strávený regeneráciou bude efektívnejšie využitý a zároveň predídete prílišnému napätiu a opuchu svalov po fyzickej záťaži. 

Reboots umožňuje športovcom dosiahnuť vysoké výkonnostné očakávania a vďaka nim môžu čas regeneráciu využiť oveľa efektívnejšie. Benefitom sú ľahšie nohy, zvýšený rozsah pohybu a zníženie rizika zranenia.

AKO ČASTO SA REBOOTS MÔŽU POUŽÍVAŤ:

Reboots sa môžu používať dennodenne. Optimálna doba jednej terapie je 30 až 50 minút. Neexistuje špecifikovaná doba trvania alebo frekvencia. Vo všeobecnosti platí nasledujúce: Reboots regeneračné nohavice  môžete používať tak dlho, ako sa pri ich aplikácii cítite dobre.

KONTRAINDIKÁCIE:

 • neliečená hypertenzia
 • kardiostimulátor
 • tehotenstvo
 • onkologickí pacienti
 • vysoké štádium kŕčových žíl
 • cievne implantáty v dolných končatinách

AKÝ TLAK MÔŽEM POUŽIŤ:

Viac nie je vždy lepšie. Najmä keď začnete používať Reboots, mali by ste na ne zvyknúť pomaly. Odporúčame vám začať s nízkym tlakom a zvyšovať ho počas nasledujúcich aplikácií. Tlak si môžete nastavovať sami v rozpätí od 30 do 240 mmHg v krokoch po 30. Ak je to potrebné, môžu byť jednotlivé komory vynechané. Ak máte na nohe napríklad veľmi bolestivé miesto.

Rozhodujúcu úlohu pri výbere správneho tlaku zohráva tiež obvod nohy. Užívatelia s tenkými nohami môžu používať vyšší tlak častejšie. Primeraný tlak je všeobecne odlišný pre každého športovca, pretože každé telo je iné. Mali by ste počúvať svoje telo a upraviť si tlak tak, aby ste sa cítili dobre.180 mmhg môže byť pre niekoho dokonalé, ale pre iného veľmi nepríjemné.

KEDY SA REBOOTS POUŽÍVAJÚ:

1.      Priamo po tréningu:  
Reboots vám pomôžu rýchlejšie zredukovať výslednú kyselinu mliečnu a zregenerovať po namáhavom tréningu.

2.      Pre relaxáciu:
Mali ste ťažký a vyčerpávajúci deň a chcete si večer oddýchnuť?  Reboots masáž vám v tom pomôže.

3.      Pri zahrievaní pred tréningom/pretekom:

Reboots síce nie sú určené na rozohriatie pred tréningom, napriek tomu mnohí športovci majú veľmi pozitívne skúsenosti s krátkou aplikáciou pred  tréningom. Aplikácia  by však mala byť krátka a pri nízkom tlaku.

Bez ohľadu na to, kedy Reboots použijete, držte nohy počas aplikácie čo najrovnomernejšie v horizontálnej polohe a dbajte na to, aby hadice prívodu vzduchu neboli zaseknuté.

Rýchlejšie späť na nohách

Reboots vytvára celoplošnú kompresiu čím prispieva ku kvalitej regenerácii. Pomáha vášmu organizmu odvádzať metabolické odpadové látky (Bla, kyselinu mliečnu, kyselinu močovú…), ktoré sa produkujú počas športového výkonu a ich zvýšená koncentrácia spomaľuje proces regenerácie.

Aktívne zabraňuje nežiadúcim príznakom po cvičení, ako sú napätie, bolesť a opuchy svalov. Výsledok: Významný nárast výkonnosti s využitím rovnakých tréningových stimulov a s kratším časom regenerácie.

Reboots vás dostane rýchlejšie späť na nohy. Aktivuje Metabolizmus a podporuje odvodnenie nöch.

Výkon namiesto stagnácie

Štúdie preukázali významný pokles fyzických strát, keď športovci používali Reboots po športovom výkone. Pomôže vám k vašim osobným rekordom pokiaľ ostatní nestačia s vami držať krok. 

Používajte túto regeneračnú aplikáciu, ako vášho „tréningového partnera“  v prestávkach medzi vašimi kvalitnými tréningovými vrcholmi a výsledok sa zaručene dostav

REBOOTS PONÚKA 4 RÔZNE MASÁŽNE PROGRAMY:

Programy sa líšia v tom, ako sa nafukujú  jednotlivé vzduchové komory.

1.       Program A  – Flow:
Program A používa cielený tlak a je preto vhodný na uvoľnenie svalov a

svalovú regeneráciu. Postupne sa nafukujú jednotlivé komory, pričom vždy je nafúknutá iba jedna.

2.       Program B – Intense:
Kontinuálny tlak používaný programom B zabraňuje spätnému toku. Preto je program B vhodný najmä na odstraňovanie laktátu. Začiatočníci by si mali na tento program zvykať pomaly,  po určitom čase používania programu A.

3.       Program C – Double:
Program C je ideálny pre krátke aplikácie. Je podobný programu A, ale nafukované sú vždy dve komory naraz, preto ponúka dvojnásobný počet opakovaní za rovnaké obdobie. Preto skracuje dobu trvanie aplikácie.

4.       Program D – Impulse
Potrebujete krátku a intenzívnu aplikáciu? Potom program D je ten správny pre vás. Tento program je navrhnutý tak, aby maximalizoval počet kompresných opakovaní  a je vhodný najmä pre krátke, veľmi intenzívne aplikácie.

 

Hladina kyseliny mliečnej po fyzickej aktivite

-33.71%

s regeneračnou aplikáciou Reboots